Leden

Setkání po vánočních prázdninách jsme zahájili společným přáním štěstí, zdraví a dobré pohody po celý rok. Po sladkých svátcích jsme zkusili vykročit do nového roku zdravě, a to přípravou svačinky z ovoce a jogurtu. Ke zdravé svačince patří samozřejmě i pohyb, který jsme si užili při vycházkách po okolí naší školy. Podařilo se nám, v rámci projektu Čtení pomáhá, podpořit charitu Knihy pro dětské kliniky FN Motol. Prima byla také relaxace ve snoezelenu i tvořivá hra v prostorách Integračního centra.
                                                                                                                                   Iveta Potůčková